2021/2022 навчальний рік
Тищенко Інна Миколаївна
Вчитель математики Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва
суботу, 16 жовтня 2021 р.
неділю, 21 травня 2017 р.
Переможці олімпіад і МАН
2022/2023 навчальний рік
Результати ІІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2022/2023 н. р.
X Українська олімпіада з лінгвістики (2022/23 н. р.)
Старші класи
Затовський Григорій Ігорович - 3 місце
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Чайчевська Анастасія Андріївна ІІІ місце (Солом’янський район)
2021/2022 навчальний рік
Результати ІІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2021/2022 н. р.
Коробова Катерина ІІІ місце (203 група)
Горпинич Михайло ІІ місце (303 група)
Заболотний Макар ІІІ місце (303 група)
IX Українська олімпіада з лінгвістики (2021/22 н. р.)
Перший тур, старші класи
Коробова Катерина Сергіївна (203 група)
Затовський Григорій Ігорович (303 група)
Чайчевська Анастасія Андріївна (203 група)
IX Українська олімпіада з лінгвістики (2021/22 н. р.)
Другий тур, старші класи
Коробова Катерина Сергіївна (203 група)
Затовський Григорій Ігорович (303 група)
Зима
Осінь
2020/2021 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс–захист науково-дослідницьких робіт учнів– членів МАН України
відділення математики секція "Математика" ІІІ місце на ІІ (міському) етапі
Чайчевська Анастасія Андрвївна
2019/2020 навчальний рік
1) Всеукраїнський конкурс–захист науково-дослідницьких робіт учнів– членів МАН України
відділення математики секція "Математика" ІІІ місце на ІІ (міському) етапі
Солін Дмитро Андрійович
2) ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з лінгвістики в 2019-2020 н.р. (Солом’янський район)
Солін Дмитро Андрійович І місце
Шигаєв Кіріл Костянтинович ІІІ місце
3) ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (Солом’янський район)
Сальніков Роман Вадимович ІІІ місце
4) VII Українська олімпіада з лінгвістики (2020 р.)
Солін Дмитро Андрійович ІI місце
Діма потрапив до відбору на міжнародний рівень.
2018/2019 навчальний рік
2017/2018 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс–захист науково-дослідницьких робіт учнів– членів МАН України
відділення математики секція "Математика" ІІІ місце на ІІ (міському) етапі
Солін Дмитро Андрійович
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з лінгвістики в 2017-2018 н.р. (Солом’янський район)
Шигаєв Кіріл Костянтинович ІІІ місце
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Солін Дмитро Андрійович ІІІ місце, Маршал Матвій Сергійович ІІІ місце
(Солом’янський район)
2016/2017 навчальний рік
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Солін Дмитро Андрійович ІІІ місце (м. Київ)
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Солін Дмитро Андрійович І місце
(Солом’янський район)
2015/2016 навчальний рік
2015/2016 навчальний рік
ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Лисенко Микита Юрійович ІІІ місце (м. Київ)
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Лисенко Микита Юрійович І місце
(Солом’янський район)
2014/2015 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс–захист науково-дослідницьких робіт учнів– членів МАН України
відділення математики секція "Алгебра і початки аналізу" ІІІ місце на ІІ (міському) етапі
Іванушенко Дар'я Олександрівна
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з лінгвістики в 2015-2016 н.р. (Солом’янський район)
Ілляш Олена Максимівна ІІІ місце
та ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (Солом’янський район)
Халіл Ханна Ель-Дін ІІ місце
Підписатися на:
Дописи (Atom)