четверг, 23 февраля 2017 г.

Всеукраїнські олімпіади Національного авіаційного університету


Запрошуємо абітурієнтів–2017 до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету з предметів: «Математика», «Фізика», «Хімія», «Англійська мова», «Українська мова та література» за результатами яких, при вступі на математично-природничі та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додаватиметься до 20 балів.
Олімпіади буде проведено за графіком:

·       І (заочний відбірковий тур) – 19.03 (хімія); 25.03 (матемематика, англійська мова) 26.03 (фізика, українська мова та література) в on-line режимі;

·       ІІ (основний тур) – 09.05 (матемематика, українська мова та література); 13.05 (фізика, англійська мова); 14.05 (хімія) в університеті.
Кожен учасник, за бажанням, може взяти участь у І турі до п’яти предметів, у ІІ турі – не більше трьох. Участь – безкоштовна.

Реєстрація за посиланням http://idp.nau.edu.ua/olimpiady2017.html

Дістатися до місця проведення заходів можна маршрутами: від залізничного вокзалу «Південний» маршрутними таксі № 401, № 438 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»; від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» швидкісними трамваями № 1 та № 3 до зупинки «Національний авіаційний університет»; від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі № 442 до зупинки «Національний авіаційний університет» або № 442Д до зупинки «Миколи Василенка».

Комментариев нет:

Отправка комментария